Filtr

  • Montowany bezpośrednio na rurze wydechowej pojazdu podczas jego pracy.
  • Wykorzystuje się do ograniczenia zanieszczyszczeń powietrza i wydzielania zagrażających zdrowiu gazów oraz substancji i aromatów.
  • Usuwa 99,92% cząsteczek wielkości nawet 0,12 mikrona, które tworzą się przy rozruchu silnika. 

 

 

Zastosowanie filtra spalin ogranicza ilość wydzielanych podczas pracy maszyny gazów oraz substancji i aromatów. Zmniejsza ilość substancji mutagennych, rakotwórczych i tych, które wywołują różnego rodzaju reakcje alergiczne. 

Dzięki zastosowaniu filtra spalin można w łatwy sposób zapobiec osadzaniu się w pomieszczeniu warsztatowym policyklicznych węglowodorów aromatycznych (PAH) i poliklicznych materiałów organicznych (POM), które przywierają do cząsteczek spalin i są problematyczne do usunięcia.

Stosując wyżej opisany filtr nie musisz martwić się o jakość powietrza i czystość w swoim warsztacie – P15, L20 usuwa 99,92% cząsteczek wielkości nawet 0,12 mikrona, które tworzą się przy rozruchu silnika. 

Montaż filtru odbywa się bezpośrednio na rurze wydechowej poruszającego się pojazdu. Wykorzystywany jest do rozruchu pojazdu i jego przemieszczania na niskich obrotach zamkniętych pomieszczeniach.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij